Mapa, z którą każdy geodeta dotrze do celu! - GstarCAD - program CAD 2D

Mapa, z którą każdy geodeta dotrze do celu!

Geodeci, podobnie jak inni specjaliści, potrzebują praktycznych i pewnych narzędzi, które skutecznie wesprą ich w codziennych obowiązkach. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom opracowano Mapę_SG, czyli profesjonalną nakładkę na oprogramowanie GstarCAD. Stanowi ona element procesu technologicznego MAPY NUMERYCZNEJ.

Nie jest żadną tajemnicą, iż świadczenie usług geodezyjnych na odpowiednim poziomie wymaga najwyższej precyzji. Aby zapewnić wysoką jakość podejmowanych działań, niezbędnym wydaje się punktowe opracowywanie danych, uzyskanych z przeprowadzonych pomiarów. Dla użytkowników Mapy_SG praca z danymi pochodzącymi zarówno z dzienników geodezyjnych, rejestratorów polowych oraz różnorodnych szkiców roboczych w tzw. trybie wsadowym nie powinna stanowić problemu. Warto nadmienić, że twórcom udało się radykalnie zmarginalizować ingerencję operatora i jego wpływ można określić jako, co najwyżej, minimalny.

Mapa_SG została specjalnie zaprojektowana tak, aby wspomagać geodetów w dokładnym kreowaniu map numerycznych ewidencji gruntów i budynków. Narzędzie równie dobrze sprawdzi się zarówno w opracowywaniu map do celów projektowych, jak również tematycznych map branżowych. Aby sprostać nawet najbardziej spersonalizowanym potrzebom użytkowników Mapy_SG, twórcy zaimplementowali w niej ponad 400 poleceń, dzięki którym takie działania, jak m.in.: kartowanie punktów sytuacyjnych metodą ortogonalną i biegunową, kreślenie działek oraz ich opisywanie z dodatkowymi atrybutami, automatyczne kreślenie skarp, czy też przenumerowanie punktów wykonuje się intuicyjnie i sprawnie.

Spoglądając na ogromne możliwości Mapy_SG, można pokusić się o wniosek, że stanowi ona przyjazne narzędzie, które pewnie poprowadzi każdego geodetę, najkrótszą możliwą drogą, do satysfakcjonującej finalizacji wszelkich projektów.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Wróć

Pobierz GstarCAD 2019 i przetestuj jego możliwości!

Bezpłatna wersja testowa GstarCAD 2019 działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

Pobierz Demo
Na podany w formularzu adres e-mail otrzymasz linki do pobrania wersji testowej GstarCAD 2019 (32/64-bit) w języku polskim i angielskim oraz podręcznik użytkownika.

Jeżeli wiadomość nie dotrze w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
Wyboru pomiędzy wersją Standard, Professional a Edukacyjną, dokonujemy po uruchomieniu zainstalowanego już programu.

Aktualna wersja programu w polskiej wersji językowej:
181026

Aktualna wersja programu w angielskiej wersji językowej:
190128

Dla pobrania wersji Demo nakładek branżowych przejdź do strony Nakładki Branżowe >

Poprzednie wersje GstarCAD >

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-589, ul. Sołtysowska 12A/4. Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl

Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.
Wróć

Poprzednie wersje GstarCAD

Bezpłatna wersja testowa GstarCAD działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

×
Dlaczego GstarCAD?
Wieczysta
licencja
Obsługa plików
DWG/DXF
Bezpłatne wsparcie
techniczne
Ponad 10 lat
na rynku
12 312 59 93