ABC Płyta - GstarCAD - program CAD 2D do plików DWG

ABC Płyta

ABC Płyta to uniwersalna nakładka do programu GstarCAD. Umożliwia zaprojektowanie stropów żelbetowych oraz obliczenie ugięcia płyty zarysowanej. PN-EN 1992-1-1: 2008; PN-B-03264: 2002.

3000 PLN

Dzięki nakładce ABC Płyta użytkownicy programu GstarCAD mogą zaprojektować zgodnie z PN-EN 1992-1-1:2008 oraz PN-B-03264:2002:

  1. Żelbetowe stropy wielopolowe, dowolnie ukształtowane i perforowane, o stałej i zmiennej grubości,
  2. Stropy monolityczne z uwzględnieniem współpracy belek, ścian i słupów podpierających,
  3. Fundamenty płytowe, rusztowe, o stałej i zmiennej grubości, na podłożu sprężystym o obszarowo zmiennych parametrach.

ABC Płyta umożliwia wyznaczenie niezbędnego zbrojenia w warunku stanu granicznego nośności (SGN) oraz pozwala obliczyć ugięcie w stanie zarysowanym (SGU). Stosując PN-EN obliczane są również ugięcia od skurczu. Dodatkowo dzięki nakładce ABC Płyta można sprawdzić strefy przysłupowe na przebicie  w stropie i w płycie fundamentowej.

Celem  rozwiązania zagadnień statyki program ABC Płyta wyposażono w MES (Metodę Elementów Skończonych). Program jest jednak na tyle intuicyjny, że nie wymaga od użytkowników znajomości tej metody. Wszystkie etapy obliczeń( przygotowanie danych, analiza wyników obliczeń statycznych, wprowadzenie zbrojenia, określenie zarysowania oraz ugięć płyty zarysowanej) są wspomagane graficznie, dzięki czemu przygotowanie danych i czas poświęcony na analizę wyników zostały ograniczone do minimum.

Obliczeniowy model płyty wspólnie ujmuje i razem rozwiązuje wszystkie jej elementy, takie jak:

  • Płyta podstawowa,
  • Wszelkie belki i podciągi
  • Wszystkie słupy i ściany związane z płytą.

Więcej informacji: www.pro-soft.gliwice.pl

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Wróć

Pobierz GstarCAD 2019 i przetestuj jego możliwości!

Bezpłatna wersja testowa GstarCAD 2019 działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

Pobierz Demo
Na podany w formularzu adres e-mail otrzymasz linki do pobrania wersji testowej GstarCAD 2019 (32/64-bit) w języku polskim i angielskim oraz podręcznik użytkownika.

Jeżeli wiadomość nie dotrze w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
Wyboru pomiędzy wersją Standard, Professional a Edukacyjną, dokonujemy po uruchomieniu zainstalowanego już programu.

Aktualna wersja programu w polskiej wersji językowej:
190128

Aktualna wersja programu w angielskiej wersji językowej:
190128

Dla pobrania wersji Demo nakładek branżowych przejdź do strony Nakładki Branżowe >

Poprzednie wersje GstarCAD >

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-589, ul. Sołtysowska 12A/4. Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl

Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.
Wróć

Poprzednie wersje GstarCAD

Bezpłatna wersja testowa GstarCAD działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

×
Dlaczego GstarCAD?
Wieczysta
licencja
Obsługa plików
DWG/DXF
Bezpłatne wsparcie
techniczne
Ponad 10 lat
na rynku
12 312 59 93